facebook
baner firmy

Współpraca

Jako firma COSMED Consulting od lat prowadzimy działalność na rynku kosmetyczno-farmaceutycznym. Dostarczamy firmom wsparcia na wielu płaszczyznach poprzez wyspecjalizowane usługi. Pomagamy im rozwijać ofertę, wprowadzać nowe produkty i usługi, wdrażać innowacyjne rozwiązania w obrębie komunikacji z rynkiem oraz systemy lojalnościowe skierowane do stałych klientów.

Profesjonalne usługi kosmetyczne i dermoestetyczne to sektor runku w którym specjalizujemy się szczególnie. Posiadamy bogate doświadczenie we wprowadzaniu marek profesjonalnych na polski rynek, opracowywaniu konceptów biznesowych opierających się na rozwiązaniach franczyzowych, prowadzaniu projektów związanych z otwieraniem obiektów świadczących szeroko rozumiane usługi beauty. Teraz do tego zakresu doświadczenia dołącza własna dystrybucja profesjonalnej marki EsthiCell.

Oferta EsthiCell PROFESSIONAL adresowana jest do salonów dermoestetycznych i kosmetycznych, ośrodków Spa, Spa przyhotelowych oraz gabinetów masażu. Bagaż doświadczenia, który posiadamy sprawia, że każda firma lub osoba zainteresowana ofertą marki EsthiCell może liczyć z naszej strony na znacznie większe wsparcie. Oprócz dostarczenia wysokiej jakości produktów zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie:

● szkoleń dla zespołu salonu w zakresie komunikacji z klientem oraz odsprzedaży produktów do pielęgnacji domowej;

● analizy bieżącej oferty salonu i na jej podstawie przeprowadzenie weryfikacji rentowności usług, a następnie zaproponowanie właściwych rozwiązań poprawiających zyski salonu;

● opracowania planu działań marketingowych ukierunkowanych z jednej strony na dotarcie do nowych klientów, z drugiej zwiększających rozpoznawalność nazwy salonu.

Wprowadzając markę EsthiCell PROFESSIONAL zapewniamy każdemu klientowi profesjonalne wsparcie polegające na pełnym wykorzystaniu potencjału marki w ofercie salonu oraz możliwości jakie daje na komunikację z klientami.