facebook
baner firmy

Marka EsthiCell

Marka EsthiCell PROFESSIONAL powstała w odpowiedzi na zainteresowanie konsumentów zabiegami dermoestetycznymi, które łączą cechy klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych z tymi stosowanych przez lekarzy dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej. W efekcie zabiegi te charakteryzuje wysoka skuteczność i efektywność.

W formułach profesjonalnych kosmetyków EsthiCell zastosowano składniki aktywne, które są wykorzystywane również w branży farmaceutycznej i medycznej. Bogactwo składników aktywnych oraz zoptymalizowanie formuł kosmetycznych tak aby były pozbawione surowców, które są w branży kontrowersyjne czy posiadają negatywny wpływ na człowieka, to istotne elementy wpisujące się w filozofię marki. Ma ona również cechę, która wyróżnia ją i mocno identyfikuje na rynku – to prostota, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mniej często oznacza więcej. Wieloletnie doświadczenie na rynku kosmetyków oraz usług szeroko pojmowanej branży kosmetycznej, pozwoliło nam racjonalnie podejść do kwestii tworzenia asortymentu oferty. Została ona opracowana w taki sposób aby produkty ułatwiały ich wykorzystywanie w codziennej praktyce zabiegowej – czyli aby mogły być w pełni wykorzystane w każdym salonie kosmetycznym oraz Spa. Ścisłe ukierunkowanie preparatów marki EsthiCell to kolejna istotna jej cecha. Ona właśnie została mocno zaakcentowana w pierwszej odsłonie produktów, które wyróżniają się wielostronnym działaniem i przeznaczeniem w ramach konkretnych problemów skóry.

EsthiCell wyróżniają następujące cechy:

Dermoestetyczny charakter - łączy zabiegi tradycyjnej kosmetyki i kosmetologii z zabiegami medycznymi.

Bogactwo i bezpieczeństwo - różnorodność składników aktywnych zawartych w formułach kosmetycznych oraz brak tych, które mają potwierdzone negatywne działanie na skórę, czy wzbudzają kontrowersje wśród ekspertów branży kosmetycznej.

Ukierunkowane działanie - oferta obejmuje serie produktów, które samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami marki dają wyspecjalizowane działanie na problemy skóry.