Aktualności

Zostaliśmy Partnerem Strategicznym V Kongresu Kosmetologii Estetycznej

Zostaliśmy Partnerem Strategicznym V Kongresu Kosmetologii Estetycznej

Niezmiernie miło nam poinformować, że uzyskaliśmy status Partnera Strategicznego V Kongresu Kosmetologii Estetycznej organizowanego przez wydawnictwo Estetica Polska. Dla uczestników V Kongresu Kosmetologii Estetycznej, który odbył się w niedzielę 19 listopada 2017 roku w Warszawie, przygotowaliśmy różne atrakcje, wśród których znajduje się między innymi specjalny konkurs oraz możliwość nabycia produktów marki EsthiCell na preferencyjnych warunkach.

 

 

 

Propozycja 1. KONKURS, w którym do zdobycia są nagrody o łącznej wartości rynkowej 4 000 zł.

 

Uczestnicy kongresu mają możliwość zdobycia produktów marki EsthiCell tj.:

jeden zestaw produktów marki EsthiCell PROFESSIONAL o wartości rynkowej 2 125 zł

trzy zestawy produktów marki EsthiCell PROFESSIONAL o wartości rynkowej 625 zł każdy

 

Jak można zdobyć jeden z powyższych zestawów?

Odpowiedź na pytanie > Co najbardziej zwróciło Twoją uwagę w ofercie i/lub filozofii marki EsthiCell?

W tym celu podejdź do stoiska marki EsthiCell w dniu kongresu i wypełni formularz konkursowy, w którym zamieścisz swoją odpowiedź.

 

Z wszystkich zgłoszeń konkursowych (odpowiedzi) zrealizowanych w dniu kongresu, zostaną wybrane cztery najciekawsze. Informację o autorach wybranych odpowiedzi zostaną zamieszczone na stronie internetowej marki www.esthicell.pl oraz fanpage marki www.facebook.com/EsthiCellPolska dnia 25 listopada 2017 r.

Uwaga: Konkurs adresowany jest wyłącznie do właścicieli/pracowników działającego salonu, w którym wykonywane są usługi kosmetologiczne. Każda osoba zdobywająca jedną z nagród przejdzie weryfikację w tym zakresie. Produkty zostaną przekazane na podstawie wystawionej faktury VAT, w której cena każdego produkty wyniesie 1,23 zł.

 

 

Propozycja 2. RABAT 20%

Każdy z uczestników V Kongresu Kosmetologii Estetycznej, składając zamówienie na produkty marki EsthiCell PROFESSIONAL w dniu kongresu, otrzyma rabat 20%. Oferta ważna tylko w dniu 19.11.2017.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy / Contact form

Prosimy o wypełnienie wszystkich elementów poniższego formularza. / Please complete all elements of this form.

Dotyczy / Refers to
Wyślij / Send