Aktualności

Uroczysty Biznes Lunch na 5 urodziny marki EsthiCell

Uroczysty Biznes Lunch na 5 urodziny marki EsthiCell

Marka EsthiCell PROFESSIONAL w 2019 roku świętuje piąty rok istnienia na polskim i zagranicznym rynku. Przez ten czas miało miejsce wiele różnych wydarzeń biznesowych oraz marketingowych, w których marka oczywiście była dla nas centralnym odniesieniem. W trakcie tego uroczystego lunchu biznesowego chcemy podziękować wszystkim tym, którzy docenili filozofię marki, jej produkty oraz cały pakiet współpracy, który oferujemy każdemu obiektowi, wchodzącemu we współpracę.

 

 


 

Przyszedł czas na podsumowanie i wytyczenie kolejnych kierunków rozwoju dla marki i jej otoczenia. Właśnie to jej otoczenie, czyli ludzie którzy każdego dnia wykorzystują ją i jej produkty jako narzędzie swojej pracy, są dla nas najważniejszym ogniwem.

 

Serdecznie zapraszam na Uroczysty Lunch Biznesowy, który odbędzie się dnia 24 lutego 2019 roku w Warszawie. W trakcie spotkania w skrócie zostanie przedstawione podsumowanie minionych lat oraz zaprezentowany plan nowych przedsięwzięć. To również dobry moment aby poznać inne osoby i firmy współpracujące z marką EsthiCell PROFESSIONAL oraz wymienić się wspólnymi doświadczeniami. W trakcie tego spotkania chcemy wyróżnić osoby, które szczególnie pomogły nam – ufając nam i doceniają współpracę

 


Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy / Contact form

Prosimy o wypełnienie wszystkich elementów poniższego formularza. / Please complete all elements of this form.

Dotyczy / Refers to
Wyślij / Send