Aktualności

Fotosesja wyłaniająca Modelkę w kampanii EsthiCell

Fotosesja wyłaniająca Modelkę w kampanii EsthiCell

Już od października 2019 roku rozpoczyna się nabór kandydatek, w ramach którego na początku 2020 roku zostaną wyłonione osoby do castingu do sesji fotograficznej marki EsthiCell. Jeśli lubisz dbać o siebie w pozytywnym tego słowa znaczeniu, czyli między innymi zwracasz uwagę na jakość spożywanej żywności, produktów do codziennej pielęgnacji, interesujesz się otoczeniem w którym żyjesz, dbając o jego dobry stan – to znaczy, że idealnie wpisujesz się w filozofię, która jest bliska także nam. Prostota często jest większą wartością, a mniej może oznaczać więcej. Na przestrzeni lat wiele zmieniło się w branży beauty i zmiany te dalej postępują. W marce EsthiCell obserwujemy zachodzące zmiany, poznajemy oczekiwania konsumentów, w konsekwencji wprowadzamy rozwiązania dopasowane do bieżących potrzeb.

 

 

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w sesji fotograficznej dla profesjonalnej marki kosmetycznej, firmować swoim wizerunkiem i podejściem do życia markę EsthiCell, to oznacza że spełniasz jedne z podstawowych warunków uczestnictwa w tej akcji. Teraz wystarczy, że prześlesz do nas swoje zgłoszenie.

 

Jak przesłać zgłoszenie?

Prześlij na nasz adres e-mail: akademia@esthicell.pl następujące elementy:
- dowolne zdjęcie z Twoim aktualnym wizerunkiem;
- napisz krótko o sobie, o tym czym się interesujesz i dlaczego chcesz wziąć udział w tej akcji?

 

Roczna pielęgnacja profesjonalna od EsthiCell

Z wszystkich zgłoszeń przesłanych do nas zostaną wytypowane 3 osoby, z którymi spotkamy się. Po tych spotkaniach zostanie podjęta ostateczna decyzja, która z tych trzech uczestniczek finalnie zostanie zaproszona do sesji zdjęciowej. W zamian za uczestnictwo w sesji oraz wykorzystanie wizerunku wytypowana uczestniczka otrzyma nagrodę w postaci rocznej pielęgnacji od marki EsthiCell o wartości 7 000 zł. W jej skład wchodzą zabiegi oraz produkty do pielęgnacji domowej.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 15 stycznia 2020 roku. Do 10 lutego zostaną wytypowane z przesłanych zgłoszeń trzy uczestniczki do finałowych spotkań. Od marca 2020 r. planowana jest sesja z wybraną uczestniczką. Wszystkie inne kwestie będą ustalane na bieżąco. Organizator tej akcji pokrywa koszty dojazdu i ewentualnego zakwaterowania finałowej uczestniczki, która zostanie wytypowana do sesji zdjęciowej.

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy / Contact form

Prosimy o wypełnienie wszystkich elementów poniższego formularza. / Please complete all elements of this form.

Dotyczy / Refers to
Wyślij / Send