facebook
baner firmy

Nowość: EsthiCell SKIN BOOSTER PEEL THERAPY

Linia SKIN BOOSTER PEEL THERAPY to najnowsza propozycja marki EsthiCell PROFESSIONAL. Obejmuje ona profesjonalne preparaty oraz procedury zabiegowe. Zgodnie z filozofią marki, linię konsekwentnie cechuje oddziaływanie prewencyjne czyli ochrona przed zmianami, które prowadzą do negatywnych zmian struktury skóry, w tym jej przedwczesnego starzenia. W sytuacjach kiedy do takich zmian już doszło, produkty i zabiegi, oferują rozwiązania w oparciu o znane branży kosmetologicznej zaawansowane aktywne składniki  oraz nowe, biotechnologicznie innowacyjne.

 

 

SKIN BOOSTER PEEL THERAPY to także odpowiedź na wiele pojawiających się problemów w codziennej praktyce kosmetologicznej, spowodowanych m. in. stresem, złym stylem życia, czy życiem w zanieczyszczonych miastach. W efekcie klienci przychodzący do klinik, salonów kosmetycznych coraz częściej mają objawy skóry nadwrażliwej i reaktywnej, zmęczonej i poszarzałej, niejednokrotnie z zaawansowanym trądzikiem pospolitym lub różowatym. Dlatego w produktach najnowszej linii marki EsthiCell pojawiły się takie aktywne substancje jak - kwas kojowy i azelainowy;  oligoalginian; biopteryna; innowacyjny kompleks lipoamino kwasów i minerałów, który redukuje stany zapalne i ogranicza produkcję prozapalnych cytokin, stymuluje i wzmacnia produkcję beta-endorfin przywracając skórze komfort; surowiec pozyskiwany z mrożonych naturalnie winogron (na winoroślach); silne antyoksydanty (np. sok z młodego jęczmienia, wyciąg z żeń-szenia); witaminy A, C, E, H, K; kwas hialuronowy. W najnowszych preparatach EsthiCell SKIN BOOSTER PEEL THERAPY zastosowano także unikalne połączenia składników, które tworzą drugą anatomiczną skórę, chroniącą powierzchnię stratum corneum (korneoterapia). W efekcie dochodzi do odbudowy warstwy rogowej, wpływającej na wygląd całej skóry.

Zabiegi linii Skin Booster Peel Therapy:

Dark Circle and Lift Up Eye Treatment
Zabieg redukujący worki pod oczami i napinający

FaceGUARD Energy-Boosting Treatment
Zabieg energizujący dla cery zmęczonej

Rosacea and Highly Reactive Skin Treatment
Zabieg dla cery z trądzikiem różowatym i bardzo reaktywnej

Intensive Multi-layer Skin Peel Treatment
Zabieg wielowarstwowego liftingu i intensywnej regeneracji

 

Szczegółowe informacje o preparatach należących do oferty najnowszej linii znajdują się na naszej stronie w zakładce Produkty.

 

 

 

 

Materiał opublikowany: 24.10.2017