facebook
baner firmy

Marka EsthiCell Partnerem Strategicznym V Kongresu Kosmetologii Estetycznej

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronat nad V edycją KONGRESU KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ, otrzymując status Partnera Strategicznego. Kongres ten odbędzie się 19 listopada 2017 (niedziela) w Warszawie. Kongres organizowany jest przez wydawcę branżowego magazynu art of BEAUTY. Wydarzenie ma za zadanie podniesienie poziomu wiedzy kosmetologów, przekazanie wiedzy na temat kosmetologii estetycznej: najnowszych trendów, ale również sprawdzonych metod – osobom, które chcą rozwijać się zawodowo i prowadzić biznes na najwyższym poziomie.

To również bardzo dobra okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna firm partnerskich, będzie również stoisko marki EsthiCell. Zapraszamy także na wykłady, w tym na te poprowadzone przez naszych ekspertów. Szczegółowe informacje udostępnimy na naszym fanpage we wrześniu 2017 roku.

 

Osoby zainteresowane udziałem w kongresie, prosimy o kontakt z organizatorem:
EWA CESARZ
telefon kom.: + 48 601 620 455
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Materiał opublikowany: 30.06.2017