facebook
baner firmy

INSTYTUT DERMOESTETYCZNY EsthiCell PROFESSIONAL

Myślisz o rozpoczęciu działalności w branży usług beauty lub prowadzisz już ją, ale poszukujesz nowej i ciekawej odmiany dla Twojego salonu/Spa?

Mamy specjalną propozycję. Zacznij działać pod szyldem naszej marki jako INSTYTUT DERMOESTETYCZNY EsthiCell PROFESSIONAL.
W zależności od profilu działalności możemy zaadaptować ją pod opcję salonu lub Spa.
Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy uruchomieniu takiego obiektu, zajmujemy się tym od wielu lat jako firma COSMED Consulting.

 

 

Oto główne atuty naszej oferty:
• know how dotyczące zyskownej działalności w usługach beauty;
• wsparcie w uruchomieniu salonu/Spa tj. od wyboru lokalizacji, rekrutacji zespołu lub audytu obecnego, stworzenie oferty usługowej w oparciu nie tylko o nasze usługi proponowane przez markę EsthiCell, ale również innych firm (w zależności od  ustalonego profilu dla obiektu usługowego), po rozbudowane działania marketingowe (identyfikacja wizualna, strona www, materiały promocyjne, reklama, eventy);
• stały nadzór nad działalnością salonu/Spa;
• atrakcyjne, stałe warunki zakupu produktów marki EsthiCell PROFESSIONAL oraz innych marek, wybranych zgodnie z profilem salonu/Spa;
• brak konieczności dzielenia się zyskami;
• standaryzacja świadczonych usług oraz działalności salonu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej – napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W przesłanym zapytaniu prosimy o opisanie czy chodzi o nowy salon, czy już funkcjonujący oraz krótko zarys inwestycji.